سازه LSF

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم ، در ادامه مقاله به بررسی فواید سازه lsf می پردازیم .

فواید سازه lsf

کیفیت

خانه هایی که با این سازه ها بنا می شوند کیفیت بسیار بالا و پایداری بسیار زیاد و نیاز به تعمیر و نگهداری در طول کار اجرایی نارد .

مفاهیم پایه سازه slf قسمت دوم

جمع آوری راحت

در این سازه ها دیوارهای بدون بار می توانند به راحتی برداشته یا تعویض شوند یا تغییراتی در آن داده شود . در کل می توان گفت جمع آوری ساختمان می تواند به آسانی انجام پدیرد .

انعطاف پذیری بالا در طراحی

به دلیل اینکه فولاد قدرت بسیار بالایی دارد می تواند با متراژ بالا در طول تولید شود و این باعث می شود که فضاهای بازتری ایجاد شده و انعطاف پذیری طراحی را بدون نیاز به ستون های میانی و یا اینکه دیواره های تحت بار باشد را افزایش می دهد .

قابلیت بازیافت

همه محصولات فولادی قابلیت بازیافت را دارند و با طی فرایندی ساده و تازه به چرخه مصرف بازخواهد گشت . قابلیت بازیافت از این حیث مهم می باشد که از دیدگاه اقتصادی با افزایش روزافزون قیمت مصالح سنتی و افزایش دستمزدها وعوامل دخیل در ساختمان سازی سنتی منجر به این امر شده که ساحتمان های ارزان قیمت و مقاوم جایگاه ویژه ای در ساخت و ساز باز کنند و یک نوآوری بارزی در این زمینه ایجاد شود .

این محبوبیت به دلیل مزیت سبکی این سازه ها در کاهش هزینه ها و حمل و نقل آسان این سازه ها می باشد .

دور زمانی کوتاه

در یک دوره زمانی کوتاه بالاترین کیفیت ممکن در ساخت و ساز را بدست می آوریم به دلیل اینکه این سازه ها از پیش طراحی و ساخته شده می باشد . این در مقایسه با ساختمان های سنتی بسیار مقرون به صرف از لحاظ وقت و هزینه می باشد .

ادامه مقاله را در قسمت بعدی دنبال کنید …

شرکت پناه گستران طاها پیشرو در زمینه سازه های سبک و سازه lsf و ویلای پیش ساخته با برخورداری از پرسنل و کارشناسان مجرب آماده مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *