سازه LSF

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سوم

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سوم

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سوم ، در ادامه مقاله پیشین به بررسی عوامل وابسته به بازسازی ساختمان های قدیمی می پردازیم.

پس از اهمیت بازسازی پلکان و کابینت به آشپزخانه می رسیم.

برای طراحی آشپزخانه برای استفاده از فضای کافی در نگهداری مواد غذایی باید اندازه کابینت و ابعاد لوازم داخل کابینت را داشته باشیم.در داخل آشپزخانه برای انجام هر کاری باید پریز به اندازه کافی وجود داشته باشد تا بتوان مواد غذایی را آماده کرد.

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سوم

استفاده از سینک های ظرفشویی که دو لگنه هستند مناسبتر است.چون میتوان از یک طرف آن برای قرار دادن ظروف کثیف و ازطرف دیگر آن برای شستشوی ظروف استفاده کرد.محل قرارگیری ماشین ظرف شویی سمت چپ یا راست سینک باید باشد.

آشپزخانه باید طوری ساخته شود که در جهت شمال شرق یا شمال غرب باشد و اگر بروی حیاط یا باغ باز شود خیلی بهتر است.با این حال که آشپزخانه یک محل کار در داخل خانه است ولی اتاقی است که خانم خانه بیشتر وقتش را در آن سپری می کند.بنابراین برای طراحی ساختمان باید دقت زیادی شود.

اگر در آشپزخانه میز نهارخوری وجود داشته باشد محل مناسبی برای تجمع اعضای خانواده است و میتوانند در کنار هم لحظات خوشی را داشته باشند.

در طراحی آشپزخانه نحوه قرارگیری کابینت ها و لوازم باید استاندارد باشد تا فضای چرخش و رفت و آمد را کاهش دهدو بتونا آزادانه در محیط آشپزخانه تردد کرد .

ادامه مقاله در پارت بعدی …

شرکت پناه گستران طاها پیشرو در زمینه سازه های سبک و سازه lsf و ویلای پیش ساخته با برخورداری از پرسنل و کارشناسان مجرب آماده مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد .در صورت هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید.

آدرس وبسایت : http://panahgostaranetaha.ir

ایمیل : info@panahgostaranetaha.ir

آدرس : ضلع شمالى ميدان فاطمى ساختمان فاطمى ط٥ واحد ٥٦

شماره های تماس : ٨٨٩٦١٢٩٦ – ٠٩١٢٧٣٩١٠٧١

فاکس : ٨٨٩٦٠١٥٣

نمایندگان رسمی ما در پناه گستران طاها

1-  تهران – دماوند – جيلارد – مجتمع فرهنگى سينما پرستو- مهندس مهر اذر- دفتر مهندسى مهرازان – ٠٩١٢٢١٢٤٢٠٦

2-  شیراز – بلوار زند – خیابان سعدی کوچه پارک هتل ساختمان نیما واحد 201 – ابرسازان جوان فکر- 07137229345 و 09174500461

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *