سازه LSF

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سیزدهم

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سیزدهم

بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت سیزدهم ، در ادامه مقاله پیشین به بررسی عوامل وابسته به بازسازی ساختمان های قدیمی می پردازیم.

پس از اهمیت گودبرداری به تعمیر ونگهداری ساختمان می رسیم.

بحث تعمیر ونگهداری ساختمان سال هاست در دنیا به ویژه در کشورهای توسعه یافته مورد توجه است و انجام میشود.

یکی از کارهای پرهزینه در همه کشورها تعمیرو نگهداری ساختمان است و هر ساله مردم هزینه قابل توجهی را به این کار اختصاص می دهند.

بازسازی خانه قدیمی

1

تجربه ثابت کرده است که خسارت وارده بر ساختمان های کوتاه که در زمین های محکم ساخته می شود زیاد است.این در حالیست که در ساختمان های بلند و انعطاف پذیر که در زمین های نرم ساخته شده اند صدمات بیشتری از زلزله دیده شده است.

در زمین های نرم که پریود ارتعاش زمین نسبتا بالاست ساختمان های کوتاه نتایج بهتری دارند و برعکس در زمین های سفت با پریود کوچک،ساختمان بلند احتمال خرابی کمتر دارند.

عکس العمل ساختمان ها در مقابل حرکت زلزله بستگی به مشخصات خود ساختمان از نظر انعطاف پذیری آن دارد و مهم ترین مشخصه ساختمان در رفتار آن در مقابل زلزله پریود طبیعی ارتعاش ساختمان است.

فضاى مناسب: بعضى از افراد عادت دارند وسایل را از داخل چمدان خارج نکنند و از داخل همان استفاده کنند. اما بعضى دیگر معمولاً وسایل را از داخل ساک و چمدان خارج مى کنند. پس باید کمد و یا کشویى مخصوص لباس ها براى میهمانان خالى کرد. باید روى میز اتاقى که در اختیار میهمانان قرار مى دهیم را خالى کنیم تا وسایل شخصى را روى آن قرار دهند.

ادامه مقاله در پارت بعدی …

شرکت پناه گستران طاها پیشرو در زمینه سازه های سبک و سازه lsf و ویلای پیش ساخته با برخورداری از پرسنل و کارشناسان  مجرب آماده مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد. .

آدرس وبسایت : http://panahgostaranetaha.ir

ایمیل : info@panahgostaranetaha.ir

آدرس : ضلع شمالى ميدان فاطمى ساختمان فاطمى ط٥ واحد ٥٦

شماره های تماس : ٨٨٩٦١٢٩٦ – ٠٩١٢٧٣٩١٠٧١

فاکس : ٨٨٩٦٠١٥٣

نمایندگان رسمی ما در پناه گستران طاها

1-  تهران – دماوند – جيلارد – مجتمع فرهنگى سينما پرستو- مهندس مهر اذر- دفتر مهندسى مهرازان – ٠٩١٢٢١٢٤٢٠٦

2-  شیراز – بلوار زند – خیابان سعدی کوچه پارک هتل ساختمان نیما واحد 201 – ابرسازان جوان فکر- 07137229345 و 09174500461

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *