سازه LSF

ویلای پیش ساخته پناه گستران

ویلای پیش ساخته پناه گستران

ویلای پیش ساخته پناه گستران یک صنعت جدید در خانه سازی می باشد که در این امر شرکت پناه گستران طاها با داشتن پرسنل و کارشناسان بسیار مجرب آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز در سراسر این مرز و بوم میباشد .

ویلای پیش ساخته در ایران بیشتر در مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی به دلیل سرعت بالای ساخت و استحکام و مقاومت بالا هوادار و خواهان بسیار زیادی پیدا کرده است .

در شرکت پناه گستران علاوه بر ساخت ویلای پیش ساخته در زمینه سازه های سبک و سازه lsf و بازسازی ساختمان های قدیمی فعالیت گسترده ای در سراسر کشور دارد .

ویلای پیش ساخته پناه گستران

دلایل استفاده از این ویلاهای پیش ساخته آسان شدن عملیات نصب و مونتاژ به جای عملیات های زمانبر بنایی می باشد که در این روش برای نصب و مونتاژ از پیچ و مهره استفاده میشود ولی در عملیات بنایی استفاده از ملات و به طور کلی خشکه سازی کار طولانی تری انجام میشد که همه این فرایند ها با بوجود آمدن ویلای پیش ساخته جایگاهش بسیار کمرنگ شده است .

به طور کلی سرعت بسیار بالا و به سبب آن هزینه های کمتر  از دلایل استفاده از این ویلا های پیش ساخته می باشد . این خانه ها به دو صورت قابل حمل و غیر قابل حمل می باشد .

سازه ویلای پیش ساخته عمدتا از یک فریم و شاسی فلزی که از دیوارهای ساندویچ پانلی تشکیل شده است ساخته می شود .

در این مقوله ما به ویلای پیش ساخته پناه گستران غیر قابل حمل میپردازیم . این خانه ها در برابر زلزله به دلیل استفاده از متریال سبک و یکپارچه امنیت بسیار بالایی دارد . زیرا در این پروژه ها سرعت بالا و بهره برداری سریع و بازگشت مالی ، عدم نیاز به فونداسیون و هم چنین عدم آسیب رسانی به محیط زیست و نیز امکان استفاده از سازه های سبک و نداشتن آلودگی صوتی و ایجاد خطر برای محیط اطراف هر روز بر طرفداران این ویلا افزوده می شود .

برای مشاوره در مورد ویلای پیش ساخته پناه گستران می توانید با همکاران مجرب ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *