سازه LSF

ویلای پیش ساخته با تولیدی جدید

ویلای پیش ساخته با تولیدی جدید

ویلای پیش ساخته با تولیدی جدید ، تولید شده در شرکت پناه گستران طاها که امروزه در مرکز کانون همگان قرار گرفته است به دلیل قیمت مناسب و صرقه جویی بسیار بالا در نصب و مونتاژ این محصولات و همچنین داشتن تنوع رنگ و طراحی و تولید و نوآوری به سلیقه مشتریان می باشد .

طرح و نقشه ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته بر اساس نقشه ای که از قبل تهیه می گردد.متخصصین کارآزموده با تبحر در این زمینه نقشه هایی را طراحی کرده و طبق آنها شروع بع ساختن می کنند.

نوعی کانکس

ویلای پیش ساخته در حقیقت نوعی کانکس مسکونی می باشد. ویلای پیش ساخته مانند یک خانه دارای اتاق خواب،دستشویی،حمام و غیره می باشد.این ویلاها محکم و با دوام بوده و به راحتی می تواند بنا شود. روشنایی برق و تلفن و آب در آنها موجود است.

همچنین مقاومت در برابر زلزله واستحکام ودوام و عمر بالا و استهلاک پایین و امکان ساخت طبقه دیگر روی طبقه موجود یکی دیگر از دلایل محبوبیت و مزیت استفاده از ویلای پیش ساخته می باشد .

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

مواد مصرقی در ساخت و تولید این ویلاها در قیمت آنها بسیار تاثیرگذار هستند که در مقایسه با ویلاهای ساخته شده بتی بسیار کم هزینه تر و بهینه تر می باشد . مثلا استفاده از ورق های گالوانیزه رنگی و ساندویچ پنل های سقفی ، فایبرگلاس و سازه های سبک عوامل تاثیرگذار بر کاهش قیمت و افزایش کارایی این محصولات تولیدی میباشد .

ویلاهای ساخته شده در شرکت پناه گستران طاها دارای تاییدیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن می باشد . قیمت های این سازه های این ویلاهای پیش ساخته براساس متر مربع میباشد که در جدول های قیمت گذاری شرکت پناه گستران آمده است .

زمان ساخت این ویلا های پیش ساخته که بر اساس سازه سبک یا سازه lsf و فایبرگلاس ساخته می شود بستگی به متراژ و سبک طراحی آن حدود 45 الی 60 روز کاری به طول می انجامد . بهره گیری از تکنولوژی سازه lsf طراحی و اجرای این سازه در ساخت و برای اندودهای داخلی و خارجی با بهره گیری از بتن اف ار بی ساخته و آماده تحویل می باشد .

قیمت ویلاهای با قابلیت حمل و بدون قابلیت حمل با هم تفاوت دارند. برای اطلاع از جداول موجود قیمت های ویلای پیش ساخته که با تفاوت قابلیت حمل ساخته شده اند می توانید با کارشناسان و متخصصان که آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیزدر این مجموعه ارتباط بر قرار کنید .

آدرس وبسایت : http://panahgostaranetaha.ir

ایمیل : info@panahgostaranetaha.ir

آدرس : ضلع شمالى ميدان فاطمى ساختمان فاطمى ط٥ واحد ٥٦

شماره های تماس : ٨٨٩٦١٢٩٦ – ٠٩١٢٧٣٩١٠٧١

فاکس : ٨٨٩٦٠١٥٣

نمایندگان رسمی ما در پناه گستران طاها

1-  تهران – دماوند – جيلارد – مجتمع فرهنگى سينما پرستو- مهندس مهر اذر- دفتر مهندسى مهرازان – ٠٩١٢٢١٢٤٢٠٦

2-  شیراز – بلوار زند – خیابان سعدی کوچه پارک هتل ساختمان نیما واحد 201 – ابرسازان جوان فکر- 07137229345 و

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *